Natječaj za radno mjesto - Ne(e)tWORK - Član mobilnog tima

Objavljeno: Četvrtak, 15 Srpanj 2021

Ekološka udruga „Krka“ Knin za potrebe provedbe EU projekta „Ne(e)tWORK“ (UP.01.2.0.04.0006) raspisuje natječaj za prijem u radni odnos jednog zaposlenika (m/ž) na radno mjesto:

ČLAN MOBILNOG TIMA

Opis poslova:

Što  nudimo:

Uvjeti za prijem na radno mjesto:

Uz prijavu kandidati/kinje su dužni priložiti:

Uz prijavu kandidati/nje mogu priložiti neobaveznu dokumentaciju:

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i obvezne priloge navedene u oglasu. Nepotpune ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Zamolbu sa životopisom, motivacijskim pismom potrebno je dostaviti 7 dana od objave natječaja isključivo na e-mail udruge: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje koji pošalju valjanu prijavu biti će obaviješteni putem e-maila.

Projekt „Ne(e)tWORK“ (UP.01.2.0.04.0006) provodi Ekološka udruga „Krka“ Knin. Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Odobren je u okviru poziva "Pronađi me!", a njegovo trajanje je 24 mjeseca.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Ekološke udruge "Krka" Knin.

lenta ESF kockice