Natječaj za radno mjesto - Radnica za pomoć u kući

Objavljeno: Ponedjeljak, 12 Srpanj 2021

Ekološka udruga "Krka" Knin traži 10 radnika/ica na na određeno vrijeme (12 mjeseci) uz probni rok na projektu „Pomozimo danas za bolje sutra II“ iz programa “Zaželi - program zapošljavanja žena – faza II”

Pogledajte oglas na Burzi rada HZZ-a - RADNICA ZA POMOĆ U KUĆI

ZAZELI LOGOTIPRadno mjesto: Radnica za pomoć u kući
 grad Knin, grad Šibenik, općina Bilice te okolna naselja
 10
Na određeno; novootvoreni poslovi, mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
 Puno radno vrijeme
 Smjena - prijepodne
 Nema smještaja
 Djelomično
 12.7.2021.
 19.7.2021.
U Terenski rad

  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

 Nije važno

U sklopu projekta „Pomozimo danas za bolje sutra II “ UP.02.1.1.13.0439 Ekološka udruga „Krka“ Knin objavljuje

JAVNI POZIV

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme na projektu „Pomozimo danas za bolje sutra II“ iz prijavnog programa “Zaželi - program zapošljavanja žena – faza II”
Ekološka udruga „Krka“ Knin u sklopu projekta „Pomozimo danas za bolje sutra II“, UP.02.1.1.13.0439, sufinanciranog od strane Europske unije iz  Europskog socijalnog fonda, iz prijavnog programa Zaželi-program zapošljavanja žena, faza II objavljuje javni za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme na projektu „Pomozimo danas za bolje sutra II“ iz prijavnog programa “Zaželi - program zapošljavanja žena – faza II” s područja grada Knina, grada Šibenika i općine Bilice te okolnih naselja.

Mjesto rada: grad Knin, grad Šibenik, općina Bilice te okolna naselja
Broj traženih radnica : 10 (deset)
Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme – na 12 mjeseci, uz probni rok u trajanju od 2 (dva) mjeseca, novootvoreni poslovi, mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme: puno radno vrijeme (8 sati dnevno/40 sati tjedno)
Smještaj: nema smještaja
Naknada za prijevoz: djelomična
Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad
Razina obrazovanja: najviše završena srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: nije uvjet

Opis poslova:

  • rad i aktivnosti poboljšanja kvalitete života krajnjim korisnicima, pružajući im pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština,
  • pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika,
  • pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova,
  • pomoć pri oblačenju i svlačenju i održavanju osobne higijene korisnika,
  • pomoć u socijalnoj integraciji,
  • pomoć u posredovanju pri ostvarivanju raznih prava (plaćanje računa, dostava pomagala i naručivanje kod liječnika i sl.),
  • pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje, uključivanje u društvo, pratnju i pomoć u raznim društvenim aktivnostima te ostali svakodnevni poslovi u dogovoru s korisnikom ili voditeljem projekta.

Svaka zaposlena žena pružat će potporu i podršku za najmanje šest (6) krajnjih korisnika.

Kandidatikinje moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijem u radni odnos:

  • punoljetnost
  • hrvatsko državljanstvo
  • nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih Hrvatskog zavoda za zapošljavanje s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem

Prednost pri odabiru kandidatkinja imaju:

Nezaposlene punoljetne žene s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem koje su prijavljene u evidenciju nezaposlenih Hrvatskog zavoda za zapošljavanje s naglaskom na:

  • žene starije od 50 godina
  • žene s invaliditetom
  • žrtve trgovanja ljudima
  • žrtve obiteljskog nasilja
  • azilantice
  • mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji
  • odgojnih zavoda i sl.
  • liječene ovisnice o drogama
  • povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci
  • pripadnice romske nacionalne manjine
  • beskućnice
  • majke djeteta s teškoćama u razvoju
  • majke djeteta oboljelog od malignih bolesti
  • samohrane majke

Podnositeljice prijava su dužne ovisno o tome kojoj skupini pripadaju priložiti odgovarajuću potvrdu (npr. žene sa invaliditetom: Rješenje o invaliditetu).

Uz pisanu prijavu (zamolbu) kandidatkinje su dužne priložiti:

  • životopis (uz obveznu naznaku kontakt telefona i vlastoručno potpisan životopis)
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku dokaza o najvišoj razini obrazovanja
  • osobe bez škole i osobe kojima je u ratom zahvaćenim područjima i sl. uništena dokumentacija o školovanju  trebaju dostaviti vlastoručno potpisanu Izjavu o završenoj školi
  • potvrdu izdanu od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde mora biti nakon objave ovog Javnog poziva)
  • izjavu o pristanku na osposobljavanje https://www.eu-krka-knin.hr/phocadownload/Zazeli-II/Izjava-o-osposobljavanju.pdf
  • potvrda liječnika opće medicine da ne boluje od neuroloških, duševnih  zaraznih niti drugih bolesti
  • uvjerenje o nekažnjavanju

Prijave s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 (osam) dana od objave ovog Poziva na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Šibenik i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Knin.

Prijave slati poštom ili osobno u zatvorenoj omotnici na adresu:

Ekološka udruga “Krka“ Knin, Tvrtkova 3, 22300 Knin

ili na službeni mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Napomena: (na omotnici obavezno naznačiti za koje se područje rada kandidatkinja prijavljuje)

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja ugovora o radu predočiti u izvorniku.

 Ekološka udruga "Krka" Knin

  • pisana zamolba: Tvrtkova 3, 22300 Knin
  • e-mailom: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Natječaj se raspisuje u sklopu projekta „Pomozimo danas za bolje sutra II“ (UP.02.1.1.13.0439) sufinanciranog od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, iz prijavnog programa Zaželi - program zapošljavanja žena, faza II

Sadržaj ovog članka isključiva je odgovornost Ekološke udruga „Krka“ Knin

 MINISTARSTVO RMSOSP lenta ESF kockice